+421 917 44 66 88         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.           ensk

horne-luky-majcichov

Horné Lúky Majcichov


Projekt Horné Lúky v Majcichove je rozumné bývanie so srdcom. Panoramatický výhľad z novostavieb vybudovaných na teplom južnom svahu v príjemnej dedinke Majcichov je ideál pre všetkých, ktorí túžia po pokojnom bývaní.

slnecne-diely

Slnečné diely


Slnečné diely v dedinke Suchá nad Parnou sú romantickým bývaním, aké nájdete len na vidieku. Blízkosť vodnej nádrže či Orešianskych viníc dodáva tejto lokalite na kráse a jedinečnosti.

vystavba-rastislavice

Výstavba Rastislavice


Nová pokojná štvrť v obci Rastislavice sa môže stať domovom pre ľudí, ktorí hľadajú nadštandardné bývanie v kombinácii pokojného vidieka, hoci so širokými možnosťami voľno-časových aktivít a dostupnosťou väčších miest.

ibv-opoj

IBV Opoj


Obytná zóna IBV Opoj od Majcíchova, v obci Opoj, okr.Trnava, Trnavský kraj, sa nachádza v zastavanej okrajovej časti obce, pri vjazde od obce Majcichov. OZ je navrhovaná v kompaktnej forme zástavby, s ulicovým usporiadaním pozemkov.

2136 samolepka mapa ceske republiky.png

Česka Republika


Pripravujeme nové projekty v oblasti bývania pre Výstavbu rodinných domov vrátane kompletnej infraštruktúry pre rezidenčný segment v satelitných oblastiach väčších miest a priemyselných oblastiach.