+421 917 44 66 88         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.           ensk

6. NARODENINY KALVÍN RESTAURANT & PENZION

Existovať 6. rok v hotelierstve, napredovať a prinášať inovácie je úspech, ktorý si zaslúži aj narodeninovú oslavu.

Rastislavice, 3.6.2018

Tretí jún 2018 bol výnimočný nielen pre samotný Penzion Kalvín ale aj pre jeho zamestnancov a partnerov. Šieste narodeniny sme sa rozhodli osláviť v užšom kruhu. Našou snahou bolo dopriať oddych a zábavu všetkým, ktorým vďačíme za úspech. Úspech, pretože byť v gastronómii a hotelierstve nie je ľahká úloha. No vďaka zohranému tímu ľudí si môžeme pogratulovať k ¸¸ďalšiemu¸¸ úspešnému roku.

 Trochu zájdeme do minulosti. Možno pre niekoho úsmevné, no pre nás dôležité momenty. Dňa 1.6.2012 sa otvorili brány Kalvín Pubu v malebnej obci Rastislavice. Začiatky boli o zoznámení sa s občanmi a mladými Rastislavčanmi. Prišlo kopec informácií, možno trochu ´´ruchu´´, ktorý sme priniesli do obce Rastislavice množstvom zábavných akcií a diskoték. Rok po otvorení bola prevádzka obohatená okrem nápojov aj o ponuku jedál. Nastala zmena v názve Kalvín Pub & Restaurant. Budova v ktorej sa nachádza dnešný penzion je bývalým gazdovským majerom z 18. storočia. Tento fakt sa podpísal aj na streche. Nevyhnutná výmena priniesla nový priestor, dnes známy ako Kalvín Restaurant & Penzion. No a vďaka vám všetkým, vďaka vašej priazni a obľube nášho zariadenia sme mohli osláviť naše 6. narodeniny.

Ďakujem

Team Kalvín Restaurant & Penzion

kalvin 2018 jun 265

kalvin 2018 jun 284

kalvin 2018 jun 350

kalvin 2018 jun 18