+421 917 44 66 88         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.           ensk

Prvých 32 nájomných bytov v českom meste Opočno sme úspešne odovzdali.

logo

Opočno, Česká republika 7.5.2018

Slovenská developerská spoločnosť O.M.C. Invest v septembri 2017 zahájila dostavbu a rekonštrukciu 60 nájomných bytov v severnom sektore  mesta Opočno v Českej republike.

 1

Prvých 32 nájomných bytov v plnom štandarde bolo daných do užívania symbolicky v deň práce 1.5.2018. „Zvyšných 28 bytov plánujme odovzdať koncom júla. Celý komplex bytov bude spravovať naša dcérska spoločnosť a objekty budú taktiež pod neustálym kamerovým systémom, “ dodáva Mário Červenka, konateľ O.M.C. Invest.

Bývanie je situované na okraji mesta v už zastavanom území s výhľadom na Orlické hory. Ide o dva bytové domy pozostávajúce z 32 bytových jednotiek o veľkosti 35m2 až 68m2 a jeden bytový dom s 28 bytmi porovnateľnej veľkosti. 

 4

 V dosahu bytových domov sa nachádza komplexná infraštruktúra, obchody, škôlka a škola. Sociálne služby sú len na skok od centra mesta. „Odovzdanie bytov prebehlo tak ako sme plánovali, teda  v 2Q/2018. Väčšia časť nájomných bytov je už obsadená pracovníkmi  z výrobného závodu  v danom regióne,“ pripomína  Ing. Stanislav Švajčík, finančný riaditeľ O.M.C. Invest.