+421 917 44 66 88         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.           ensk

Zasadnutie nábytkárskej sekcie ZSD SR

Žilina, 22.02.2018

Pravidelné zasadnutie sekcie nábytkárov bolo za účasti generálneho sekretára ZSD SR. Ten prezentoval stav príprav na účasť ZSD SR a jeho členských spoločností na výstave Nábytok a bývanie, Nitra 13.3. – 18.3.2018.

Jednou z hlavných tém bola príprava „Slovenského pavilónu“, ktorý bude, ako v predchádzajúcich rokoch v pavilóne N. Pričom cieľom ZSD SR je vytvorenie „Národného pavilónu“ v pavilóne M5 v roku 2019, ktorý by mal zoskupovať slovenských výrobcov.

Členovia NS, ktorou je aj spoločnosť O.M.C. Invest so svojou divíziou Kalvín wood, v zastúpení Tomáš Rožiča, sa jednohlasne zhodli, že horúcou témou, ktorá sa musí nevyhnutne začať riešiť je problém s nedostatkom odbornej pracovnej sily. Tu sa stretávajú názory všetkých sekcií. Obe témy budú prediskutované na zasadnutí Predstavenstva ZSD SR a preskúmané možnosti riešenia tak, aby ich bolo možné bližšie prediskutovať na nasledujúcom zasadnutí Nábytkárskej sekcie ZSD SR, ktoré sa bude konať 14.03.2018 o 11.00 hod. počas výstavy Nábytok a bývanie.