+421 917 44 66 88         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.           ensk

Šesťdesiat rokov spoločnosti VELOX Werk

Maria Rojach, 27. október 2017 

Dňa 22.9. 2017 sa v rakúskej dedinke Maria Rojach konalo šesťdesiate výročie založenia spoločnosti VELOX Werk, ktorého sa zúčastnila aj spoločnosť O.M.C. Invest. 

V rámci osláv šesťdesiatich rokov korporátnej existencie spoločnosti VELOX Werk, bola v piatok 22.09.2017 pozvaná aj spoločnosť O.M.C. Invest, v zastúpení konateľa Mária Červenku, MBA a finančného riaditeľa Ing. Stanislava Švajčíka. Oslava jubilejného výročia sa konala v rakúskom Maria Rojach. Spoločnosť VELOX Werk bola založená v roku 1956, ročne vyrába 500 tisíc m2 dosiek pre viacpodlažné bytové domy a stavebné konštrukcie pre hluk i hotové debnenie pre výstavbu. Spoločnosť, ktorá má 40 zamestnancov a niekoľko pobočiek v zahraničí, je vo vlastníctve rodiny Krampl a obozretne ju riadi generálny riaditeľ Günther Leopold. „Das ist VELOX system  je úspešný mix kvality a inovácie. Sme radi, že ho poznáme aj osobne v rámci našich developerských projektov na Slovensku a teší nás, že sme mohli spolu osláviť šesťdesiate výročie spoločnosti“, povedal Mário Červenka.