+421 917 44 66 88         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.           ensk

Darovanie krvi v priestoroch Kalvín Restaurant & Pension

 Rastislavice, 3. júl 2017 

Spoločnosť O.M.C. Invest v spolupráci s Národnou transfúznou službou Nové Zámky opäť   zorganizovala darovanie krvi. Humanitárne podujatie sa uskutočnilo v pondelok 3. júla 2017 v priestoroch Kalvín Restaurant & Pension v Rastislaviciach.

Darovanie krvi je skutočným „darom života“, ktorý zdravý jedinec môže poskytnúť ľuďom chorým a po úrazoch. Je to veľmi prospešný, bezpečný a jednoduchý humánny krok. Odbery krvi sú pravidelne vykonávané aj v priestoroch Kalvín Restaurant & Pension v Rastislaviciach. Júlového dobrovoľného odberu sa zúčastnilo 14 darcov, ktorí mali možnosť pomôcť od 7:30 do 10:00 v jedálenských priestoroch reštaurácie. Ani tentokrát nechýbal už tradičný darca Mário Červenka, konateľ spoločnosti O.M.C. Invest. Všetkým darcom srdečne ďakujeme a tešíme sa na stretnutie pri ďalšom odbere, aby sme opäť mohli podporiť dobrú vec.

Kontakt pre média:

Dominika Kucharovičová
PR & Business development manager
O.M.C. Invest
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Tel.: +421 911 477 514

Spoločnosť O.M.C. Invest bola založená v roku 2006 ako developerská spoločnosť a postupne rozširovala portfólio svojich aktivít. V súčasnosti pôsobí ako investičná spoločnosť, ktorej portfólio tvoria investície v oblasti developmentu, poľnohospodárstva, strojárstva, cestovného ruchu, správy pohľadávok a private equity. Realizuje vlastné developerské projekty a súčasne sa podieľa ako investor a odborný garant na ďalších projektoch svojich partnerov. Spravuje aktíva svojich klientov, vyhľadáva pre nich investičné príležitosti a následne poskytuje komplexné služby pri ich realizácii najmä v oblasti prípravy projektov, finančných analýz a právneho poradenstva. Vďaka svojim skúsenostiam sa úspešne angažuje ako partner na organizácii konferencií a workshopov v oblasti stavebníctva a poľnohospodárstva.

Do portfólia spoločnosti patria aj aktivity v oblasti výroby a obchodu. O.M.C. Invest vlastní značku Kalvín Wood, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom luxusného nábytku na domácom a zahraničnom trhu. Pri svojej činnosti úzko spolupracuje s domácimi a zahraničnými partnermi, je členom Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory, Zväzu stavebných podnikateľov Slovenska, Zväzu spracovateľov dreva SR a Zväzu hotelov a reštaurácií SR. Pri realizácii svojich aktivít uplatňuje princípy zodpovedného podnikania a etiky voči všetkým zúčastneným stranám, tak isto aj k životnému prostrediu a pravidelne sa angažuje v rôznych charitatívnych projektoch.