+421 917 44 66 88         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.           ensk

5. narodeniny Kalvín Restaurant & Pension

Dňa 2. júna 2017 oslávila divízia Kalvín Restaurant & Pension, člen skupiny O.M.C. Invest spol. s r.o., 5 rokov úspešného fungovania. Pri príležitosti tohto jubilea sa prevádzka Kalvín Restaurant & Pension rozhodla v priestoroch penziónu zorganizovať rehabilitačno-edukačný pobyt s dvojdňovým programom pre klientov Domova sociálnych služieb Čistá Duša. Podporu DSS Čistá Duša Trenčín realizujeme už niekoľko rokov.

Tohtoročné jubileum sa spájalo aj s každoročnou tradíciou spoločnosti O.M.C. Invest spol. s r.o. V jej zastúpení sa prevádzka Kalvín Restaurant & Pension každoročne snaží podporiť a pomôcť organizáciám v obci Rastislavice. Na medzinárodný deň detí 1. júna 2017 v priestoroch základnej školy, odovzdal Ing. Ladislav Dobrodenka, CSc. s manželkou Oľgou  a konateľ spoločnosti Mário Červenka, MBA s manželkou Jankou,  riaditeľke školy Mgr. Kataríne Grznárovej symbolický finančný dar.  Prekvapenie v podobe sladkých balíčkov bolo pripravené pre všetky deti. Okrem základnej školy sme sa rozhodli finančne podporiť aj Dobrovoľný hasičský zbor v Rastislaviciach.    

K významnému piatemu jubileu bol v nedeľu 4.06.2017 zorganizovaný slávnostný obed v priestoroch penziónu. Na slávnosti sa zúčastnili zástupcovia slovenských a zahraničných  obchodných partnerov z   ekonomickej, kultúrnej i lekárskej oblasti.  Po úvodných slovách Ing. Ladislava Dobrodenku, CSc. a riaditeľa penziónu Ing. Matej Kožíka  si hostia vychutnali výborné menu z domácej kuchyne v zrekonštruovaných priestoroch jedálne s novým nábytkom a dizajnom vo vidieckom štýle od sesterskej spoločnosti Kalvín Wood.

Pýtate sa ako to celé začalo? Celý príbeh začal jednou pamätnou vetou pána Dobrodenku pánovi Červenkovi "keď už sme v tých Rastislaviciach tak často, mali by sme nájsť miesto, aby bolo kde hlavu skloniť".

Dovoľte menšiu sumarizáciu. Dňa 2. júna 2012 sme otvárali priestory pôvodne ako Kalvín Pub, a spočiatku sme nemali ambície budovať priestor tak, ako ho vidíte dnes. Pôvodným zámerom bolo zrekonštruovanie a skultúrnenie pohostinstva, ktoré tu historicky fungovalo posledných 100 rokov.
Postupom času sme si položili otázku či nepridať aj stravovanie, a tak vznikol Kalvín Pub & Restaurant. Úspešne sme otvorili kuchyňu, zrekonštruovali jedáleň a začali ponúkať denné menu a ala carte ponuku. Následne sme doplnili rozvoz do okolitých obcí.

Budova v ktorej sa nachádzame pochádza z 18. storočia a pôvodne slúžila ako majer. Čakalo nás veľa opráv. Po troch rokoch prevádzky si zlý stav strechy vyžadoval rekonštrukciu kompletne celého krovu a naskytla sa otázka čo s novým priestorom, ktorý vznikne. Rozhodli sme sa pre vybudovanie penziónu v typickom vidieckom štýle s nadštandartným vybavením.
Dizajn a dušu týmto priestorom vdýchla Janka Červenková, dizajnérka našej spoločnosti Kalvín Wood, ktorá vyrába nábytok prevažne vo vidieckom štýle a zariaďovala celý penzión.

Na základe hodnotení našich hostí si dovolím povedať, že sa nám naša práca darí a hostia sú spokojní. Za všetko hovorí spätná väzba od hostí na ubytovacom portáli Booking.com -  so známkou 9.3/10 je jednou z najlepších v regióne. Na cestovateľskom portáli TripAdvisor - s priemerom 5/5. Na gastro portáli bistro.sk  so známkou 4.9/5. Ďakujeme.

 

Kontakt pre média:


Dominika Kucharovičová
PR & Business development manager
O.M.C. Invest
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Tel.: +421 911 477 514

Spoločnosť O.M.C. Invest bola založená v roku 2006 ako developerská spoločnosť a postupne rozširovala portfólio svojich aktivít. V súčasnosti pôsobí ako investičná spoločnosť, ktorej portfólio tvoria investície v oblasti developmentu, poľnohospodárstva, strojárstva, cestovného ruchu, správy pohľadávok a private equity. Realizuje vlastné developerské projekty a súčasne sa podieľa ako investor a odborný garant na ďalších projektoch svojich partnerov. Spravuje aktíva svojich klientov, vyhľadáva pre nich investičné príležitosti a následne poskytuje komplexné služby pri ich realizácii najmä v oblasti prípravy projektov, finančných analýz a právneho poradenstva. Vďaka svojim skúsenostiam sa úspešne angažuje ako partner na organizácii konferencií a workshopov v oblasti stavebníctva a poľnohospodárstva.

Do portfólia spoločnosti patria aj aktivity v oblasti výroby a obchodu. O.M.C. Invest vlastní značku Kalvín Wood, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom luxusného nábytku na domácom a zahraničnom trhu. Pri svojej činnosti úzko spolupracuje s domácimi a zahraničnými partnermi, je členom Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory, Zväzu stavebných podnikateľov Slovenska, Zväzu spracovateľov dreva SR a Zväzu hotelov a reštaurácií SR. Pri realizácii svojich aktivít uplatňuje princípy zodpovedného podnikania a etiky voči všetkým zúčastneným stranám, tak isto aj k životnému prostrediu a pravidelne sa angažuje v rôznych charitatívnych projektoch.