+421 917 44 66 88         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.           ensk

50 rokov výroby cementu na južnom Celebese

1

 Na základe pozvania indonézskej strany k výročiu 50 rokov výroby cementu na južnom Celebese vycestovala, skupina slovenských občanov na čele s Ing. Ladislavom Dobrodenkom, CSc. Hlavným inžinierom projektu cementárne a elektrárne a zároveň autorským dozorom pri výstavbe prvej cementárne na južnom Celebese. Sprevádzali ho konateľ spoločnosti O.M.C Invest spol. s.r.o. Mário Červenka, MBA Ing. Stanislav Švajčík, MBA finančný riaditeľ spolu s  lekárskym doprovodom MUDr. Robertom Vetrákom, MPH

O.M.C. Invest súčasťou debaty o budúcnosti Slovenského poľnohospodárstva

1

 Dňa 22. novembra 2018 sa v Trnave, v hoteli Holiday Inn konalo pravidelné podujatie, konferencia Agroprogress 2018, na ktorej organizácii sa zúčastnila aj naša spoločnosť, O.M.C. Invest v pozícii hlavného partnera konferencie. Aktuálna téma podujatia: „Slovenské poľnohospodárstvo 15 rokov po vstupe Slovenska do EÚ“ pritiahla do priestorov konferenčnej sály viac ako 120 návštevníkov z radov odborníkov a manažérov z poľnohospodárskeho sektora.

KALVÍN RESTAURANT & PENZION V RASTISLAVICIACH HOSTIL UŽ PO DRUHÝKRÁT VÝNIMOČNÝCH ĽUDÍ S UŠĽACHTILÝM ZÁMEROM

Dňa 22.marca 2018 sa konal 2. ročník benefičného koncertu so symbolickým názvom ²SOM AKÝ SOM², ktorého hlavným organizátorom sa stala spoločnosť O.M.C.Invest spol, s.r.o. Záštitu prevzala osobnosť Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory, Ing. Ladislav Dobrodenka, CSc.

Agroprogress 2018 - Slovenské poľnohospodárstvo 15 rokov po vstupe Slovenska do EÚ

Takmer presne po roku, 22. novembra 2018 sa v trnavskom hoteli Holiday Inn konal už 9. ročník konferencie Agroprogress 2018 pod záštitou generálnych partnerov: TAJBA a.s., Agropodnik a.s. Trnava, ACHP Levice a.s. a hlavného partnera O.M.C. Invest spol. s r.o. Ako obvykle, i tento ročník privítal na svojej pôde manažérov zo sektoru pôdohospodárstva, ktorí vystúpili pred vyše 120 účastníkmi a záujemcami o otvorenú diskusiu na závažné témy. Aktuálna téma konferencie: „Slovenské poľnohospodárstvo 15 rokov po vstupe Slovenska do EÚ“ je totiž téma, ktorá sa dotýka nielen sektoru pôdohospodárstva, ale i ďalších odvetví, ktoré sú rovnako viazané na fungovanie systémov EÚ.

6. NARODENINY KALVÍN RESTAURANT & PENZION

Existovať 6. rok v hotelierstve, napredovať a prinášať inovácie je úspech, ktorý si zaslúži aj narodeninovú oslavu.

Rastislavice, 3.6.2018

Tretí jún 2018 bol výnimočný nielen pre samotný Penzion Kalvín ale aj pre jeho zamestnancov a partnerov. Šieste narodeniny sme sa rozhodli osláviť v užšom kruhu. Našou snahou bolo dopriať oddych a zábavu všetkým, ktorým vďačíme za úspech. Úspech, pretože byť v gastronómii a hotelierstve nie je ľahká úloha. No vďaka zohranému tímu ľudí si môžeme pogratulovať k ¸¸ďalšiemu¸¸ úspešnému roku.

Zasadnutie nábytkárskej sekcie ZSD SR

Žilina, 22.02.2018

Pravidelné zasadnutie sekcie nábytkárov bolo za účasti generálneho sekretára ZSD SR. Ten prezentoval stav príprav na účasť ZSD SR a jeho členských spoločností na výstave Nábytok a bývanie, Nitra 13.3. – 18.3.2018.

Jednou z hlavných tém bola príprava „Slovenského pavilónu“, ktorý bude, ako v predchádzajúcich rokoch v pavilóne N. Pričom cieľom ZSD SR je vytvorenie „Národného pavilónu“ v pavilóne M5 v roku 2019, ktorý by mal zoskupovať slovenských výrobcov.

Nájomné bývanie v súkromnom sektore ako súčasť Štátnej bytovej politiky

Nájomné bývanie v súkromnom sektore ako súčasť Štátnej bytovej politiky.

Bratislava: 11.1.2018

Dňa 11.1.2018 sa z iniciatívy SOPK a Asociácie priemyselných zväzov (APZ) konalo prvé stretnutie na pôde Ministerstve dopravy a výstavby SR na tému Nájomné bývanie v súkromnom sektore ako súčasť Štátnej bytovej politiky.