+421 917 44 66 88         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.           ensk

6. NARODENINY KALVÍN RESTAURANT & PENZION

Existovať 6. rok v hotelierstve, napredovať a prinášať inovácie je úspech, ktorý si zaslúži aj narodeninovú oslavu.

Rastislavice, 3.6.2018

Tretí jún 2018 bol výnimočný nielen pre samotný Penzion Kalvín ale aj pre jeho zamestnancov a partnerov. Šieste narodeniny sme sa rozhodli osláviť v užšom kruhu. Našou snahou bolo dopriať oddych a zábavu všetkým, ktorým vďačíme za úspech. Úspech, pretože byť v gastronómii a hotelierstve nie je ľahká úloha. No vďaka zohranému tímu ľudí si môžeme pogratulovať k ¸¸ďalšiemu¸¸ úspešnému roku.

Zasadnutie nábytkárskej sekcie ZSD SR

Žilina, 22.02.2018

Pravidelné zasadnutie sekcie nábytkárov bolo za účasti generálneho sekretára ZSD SR. Ten prezentoval stav príprav na účasť ZSD SR a jeho členských spoločností na výstave Nábytok a bývanie, Nitra 13.3. – 18.3.2018.

Jednou z hlavných tém bola príprava „Slovenského pavilónu“, ktorý bude, ako v predchádzajúcich rokoch v pavilóne N. Pričom cieľom ZSD SR je vytvorenie „Národného pavilónu“ v pavilóne M5 v roku 2019, ktorý by mal zoskupovať slovenských výrobcov.

Nájomné bývanie v súkromnom sektore ako súčasť Štátnej bytovej politiky

Nájomné bývanie v súkromnom sektore ako súčasť Štátnej bytovej politiky.

Bratislava: 11.1.2018

Dňa 11.1.2018 sa z iniciatívy SOPK a Asociácie priemyselných zväzov (APZ) konalo prvé stretnutie na pôde Ministerstve dopravy a výstavby SR na tému Nájomné bývanie v súkromnom sektore ako súčasť Štátnej bytovej politiky.

Jesenné stretnutie hotelierov a HORECA konferencia 2017

Jasná, 6. - 8. november 2017

V dňoch 6. – 8. novembra sa v Hoteli Grand**** v Jasnej uskutočnilo Jesenné stretnutie hotelierov a HORECA konferencia 2017. Podujatia sa zúčastnila aj divízia spoločnosti O.M.C. Invest, Kalvín Restaurant & Pension, ktorú zastupoval riaditeľ penziónu Ing. Matej Kožík a manažérka Kamila Kočišová. 

KALVÍN RESTAURANT & PENZION V RASTISLAVICIACH HOSTIL UŽ PO DRUHÝKRÁT VÝNIMOČNÝCH ĽUDÍ S UŠĽACHTILÝM ZÁMEROM

Dňa 22.marca 2018 sa konal 2. ročník benefičného koncertu so symbolickým názvom ²SOM AKÝ SOM², ktorého hlavným organizátorom sa stala spoločnosť O.M.C.Invest spol, s.r.o. Záštitu prevzala osobnosť Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory, Ing. Ladislav Dobrodenka, CSc.