+421 917 44 66 88         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.           ensk

Zasadnutie nábytkárskej sekcie ZSD SR

Žilina, 22.02.2018

Pravidelné zasadnutie sekcie nábytkárov bolo za účasti generálneho sekretára ZSD SR. Ten prezentoval stav príprav na účasť ZSD SR a jeho členských spoločností na výstave Nábytok a bývanie, Nitra 13.3. – 18.3.2018.

Jednou z hlavných tém bola príprava „Slovenského pavilónu“, ktorý bude, ako v predchádzajúcich rokoch v pavilóne N. Pričom cieľom ZSD SR je vytvorenie „Národného pavilónu“ v pavilóne M5 v roku 2019, ktorý by mal zoskupovať slovenských výrobcov.

Nájomné bývanie v súkromnom sektore ako súčasť Štátnej bytovej politiky

Nájomné bývanie v súkromnom sektore ako súčasť Štátnej bytovej politiky.

Bratislava: 11.1.2018

Dňa 11.1.2018 sa z iniciatívy SOPK a Asociácie priemyselných zväzov (APZ) konalo prvé stretnutie na pôde Ministerstve dopravy a výstavby SR na tému Nájomné bývanie v súkromnom sektore ako súčasť Štátnej bytovej politiky.

V českom meste Opočno pribudne 60 nájomných bytov

Bratislava, 26. október 2017

Spoločnosť O.M.C. Invest pôsobí v developerskom segmente už viac ako 10 rokov. Po úspešných projektoch na Slovensku sa naskytla príležitosť pre nový projekt v oblasti bývania a výstavby v Českej Republike. V spolupráci s miestnou samosprávou vznikol projekt Obytná zóna Opočno. V lokalite pod Orlickým horami, tak vyrastie nová obytná zóna vrátane kompletnej infraštruktúry. 

Jesenné stretnutie hotelierov a HORECA konferencia 2017

Jasná, 6. - 8. november 2017

V dňoch 6. – 8. novembra sa v Hoteli Grand**** v Jasnej uskutočnilo Jesenné stretnutie hotelierov a HORECA konferencia 2017. Podujatia sa zúčastnila aj divízia spoločnosti O.M.C. Invest, Kalvín Restaurant & Pension, ktorú zastupoval riaditeľ penziónu Ing. Matej Kožík a manažérka Kamila Kočišová. 

Hotel Kaskady**** sa pýši novými izbami a apartmánmi z dielne Kalvín Wood

Sliač-Sielnica, 5. júl 2017

V dňoch 27. – 5. júla prebehlo odovzdávanie nových luxusných apartmánov v areáli Hotela Kaskady****. Izby a apartmány zariadené nábytkom z produkcie Kalvín Wood, divízie spoločnosti O.M.C. Invest, odovzdal generálny riaditeľ Mário Červenka, MBA a marketingový manažér Bc. Tomáš Rožič.

 

25 ROKOV SOPK: 5. VOLEBNÉ OBDOBIE 2012 – 2017

V roku 2012 sa začalo nové, v poradí už piate funkčné obdobie orgánov Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory. Zhromaždenie delegátov zvolilo nové štatutárne orgány komory. Za predsedu SOPK bol zvolený Peter Mihók, do funkcie podpredsedov Vladimír Slezák, Július Kostolný a Daniel Lučkanič a do funkcie generálneho tajomníka Martin Hrivík. Zvolení boli aj ďalší členovia predstavenstva a dozorná rada SOPK.